Kalender 2019-2020

Wanneer de officiêle kalender 2019-2020 van de UCI online staat, zal deze hier ook verschijnen

Dit is de voolopige kalender tot de UCI de officiële kalender van 2019-2020 uit brengt.

Er kunnen altijd nog verschuivingen worden aangebracht.

Maand Datum Waar Klassement TV Zender
September 08-09-2019 Eeklo Ethias VTM - 13u35
September 13-09-2019  Amerika Andere  
September 14-09-2019 Iowa-City Wereldbeker Telenet play sport 21u30
September 22-09-2019 Waterloo Wereldbeker Telenet play sport 20u30
Oktober 05-10-2019 Meulebeke Brico VTM  13u35
Oktober 06-10-2019 Ronse Brico VTM  13u35
Oktober 12-10-2019 Kruibeke Brico VTM  13u35
Oktober 13-10-2019 Gieten Superprestige Telenet play Sport 13u40
Oktober  17-10-2019 Ardooie Andere / 14u15
Oktober 19-10-2019 Boom Superprestige Telenet Play Sports 14u00
Oktober 20-10-2019  Bern Wereldbeker Telenet Play Sports 13u15
Oktober 26-10-2019 Beringen Andere Telenet Play Sports 13u45
Oktober  27-10-2019 Gavere Superprestige Telenet Play Sports 13u40
November 01-11-2019 Oudenaarde DVV Trofee Sporza  13u45
November 03-11-2019 Ruddervoorde Superprestige Telenet Play Sports/Sporza 13u40
November 09-11-2019 Sivelle  EK Sporza  13u45
November 10-11-2019 Sivelle EK Sporza  13u45
November 11-11-2019 Niel DVV Trofee Sporza  13u45
November 16-11-2019 Tabor Wereldbeker  
November 17-11-2019 Hamme DVV Trofee  
November 24-11-2019 Koksijde Wereldbeker  
November 30-11-2019 Hasselt Soudal Classics  
December 01-12-2019 Mol Andere  
December 07-12-2019 Essen Ethias Cross  
December 08-12-2019 Gieten Brico  
December 14-12-2019 Antwerpen DVV Trofee  
Decmber 15-12-2019 Overijse Andere  
December 21-12-2019 Sint Niklaas Soudal Classic  
December 22-12-2019 Namen Wereldbeker  
December 26-12-2019  Heusden-Zolder Wereldbeker  
December 27-12-2019 Loenhout DVV Trofee  
December 29-12-2019 Diegem Superprestige  
December 30-12-2019  Bredene Brico  
Januari 01-01-2020 Baal DVV Trofee  
Januari 04-01-2020 Gullegem  Andere  
Januari 05-01-2020  Brussel DVV Trofee  
Januari 11-01-2020  Antwerpen BK   
Januari 12-01-2020 Antwerpen  BK   
Januari 13-01-2020 Otegem  Andere  
Januari 19-01-2020 Nommay Wereldbeker  
Januari 25-01-2020 Zonnebeke Andere  
Januari 26-01-2020 Hoogerheide Wereldbeker  
Februari 01-02-2020 Dübendorf WK  
Februari  02-02-2020 Dübendorf WK